Іле аудандық мәслихатының

2022 жылғы 24 ақпандағы

№       шешіміне 1-қосымша

Іле ауданының Қоғамдық кеңесінің дербес

ҚҰРАМЫ

 Коммерциялық емес ұйымдардан:

1 Ағадилов

Исламбек Ылымұлы

Өзін өзі ұсыну
2 Асқарбаева

Гүлнар Құлжанқызы

Өзін өзі ұсыну
3 Базарбаев

Қуандық Әбдіреұлы

Өзін өзі ұсыну
4 Бақтыбаев

Рүстем Ходжанепесұлы

Өзін өзі ұсыну
5 Жабиева

Мейрамкүл Түйебайқызы

Өзін өзі ұсыну
6 Жұмағұлов

Марат Толыбайұлы

«Іле ауданының денсаулық сақтау қызметкерлері кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі
7 Закиржанов

Садыр Тұрсынжанұлы

«Іле ауданындағы мемлекеттік қызметшілер мен сабақтас салалардағы қызметкерлердің жергілікті кәсіподағы» ҚБ
8 Қалдыбаева

Майгүл Маратқызы

«Алматы облысы білім беру мекемелер қызметкерлерінің жергілікті кәсіптік одағы»  қоғамдық бірлестігінің Іле аудандық комитеті филиалы
9 Орынбасаров

Нұрсұлтан Жұмабайұлы

Іле ауданының жастар ресурстық орталығы
10 Рахымбай

Ғабит Даниялұлы

Өзін өзі ұсыну
11 Рымжанов

Бақтияр Талғатұлы

Өзін өзі ұсыну
12 Сейдалиев

Мақсат

«Іле ауданының ақсақалдар кеңесі» ҚБ
13 Сержанов

Нұржан Нұрмашұлы

Өзін өзі ұсыну
14 Татарова

Әсия Латифқызы

Өзін өзі ұсыну
1 Бекходжаева

Мәншүк Нұрахунқызы

«Болашақ» әлеуметтік-азаматтық базис» қоғамдық бірлестігі
2 Елешев

Рамазан Нағымұлы

«Іле мұрагер» қоғамдық бірлестігі

Мемлекеттік органдардан өкілдік:

1 Ибраев

Серікжан Берікұлы

Іле ауданы әкімінің орынбасары
2 Карменова

Сандуғаш  Оразбайқызы

Іле ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік сатып алу бөлімінің басшысы
3 Керімбекова

Әсем Сандыбайқызы

Іле аудандық мәслихат аппаратының басшысы
4 Қоңырбаев

Данияр Төлеуханұлы

Боралдай кентінің әкімі

 

5 Сатыбалдинова

Жанар Молдағалиқызы

Іле аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі басшысының орынбасары

Іле аудандық мәслихатының

2022 жылғы 24 ақпандағы

№       шешіміне 2-қосымша

Іле ауданының қоғамдық кеңесінің кандидаттардың резервтік тізімі

1 Бердібекова

Ұлбосын Мыңжасарқызы

 

Өзін өзі ұсыну

2 Бұдұғұлова

Қарлығаш Тұрарқызы

 Өзін өзі ұсыну
3 Рысқұл

Ұлан Ғалымұлы

Өзін өзі ұсыну
4 Сқақова

Айман Қанапияқызы

Өзін өзі ұсыну

О внесении изменений в состав Общественного совета Илийского района и об утверждении резервного списка кандидатов  утвержденного решением районного маслихата № 3 – 14 от 17 марта 2021 года 

Персональный состав Общественного совета Илийского района, избранного рабочей групой по формированию Общественного совета района и утвержденного решением районного маслихата № 38 – 179 от 22 февраля 2019 года

Представительство от некомерческих организации:

1 Турумбетов Ерболат Сапарович Председатель Общественного совета Илийского района
2 Айдарбекова Роза Маратовна Самовыдвижение
3 Аскарбаева Гульнар Кульжановна Общественное объединение «Үміт»
4 Бекходжаева Маншук Нурахуновна Общественное объединение Социально-гражданский базис «Болашак»
5 Исаев Амзе Алдибекович Илийский районный филиал Республиканского общественного обьединения «Организация ветеранов»
6 Жабиева Мейрамкуль Туйебаевна Самовыдвижение
7 Магай Юрий Васильевич Самовыдвижение
8 Мельник Анастасия Михайловна Самовыдвижение
9 Орынбасаров Нұрсұлтан Самовыдвижение
10 Поротиков Виктор Николаевич Самовыдвижение
11 Рақыш Темірлан Айдарұлы Молодежный ресурсный центр Илийского района
12 Садуакасов Алибек Жусупбекович  Ассоциация предпринимателей Илийского района
13 Сапронова Елена Евгеньевна Самовыдвижение
14 Скоропадский Александр Борисович Общественное объединение «Сохраняя историю»
15 Сулейменова Бахыт Альжаппаровна Самовыдвижение
16 Шорманов Нурлан Амангельдиевич Самовыдвижение
17 Шамиев Игнат Вайитович Самовыдвижение
18 Юсупов Асқар Махмудович Общественное объединение «Федерация футбола Илийского района»

Представительство от государственных органов

1 Абилев Нурлан Абилевич Аким Жетыгенского сельского округа
2 Закиржанов Садыр Турсынжанович Директор ГКП «Водопровода и канализации» Илийского района
3 Керимбекова Асем Сандыбаевна Руководитель аппарата Илийского районного маслихата
4 Кенжегулов Ербол Жомартович Руководитель Илийского районного филиала Департамента земельного кадастра и технического обслуживания недвижимости
5 Мадигулов Мурат Бахыткеримович Руководитель аппарата акима Илийского района
6 Макымов Мухтар Канатханович Руководитель отдела внутренней политики
7 Мунайтбасова Аида  Амангельдиновна Руководитель отдела юридической и государственно – правовой работы аппарата акима Илийского района

Резервный список Общественного совета Илийского района

1 Алгазиев Бакытбек Ахылбекович Самовыдвижение
2 Базарбаев Қуандык Абдреевич Самовыдвижение
3 Егембердиева Майра Абдикаликовна Самовыдвижение
5 Сейдалиев Максат Самовыдвижение
6 Смольникова Светлана Геннадьевна Самовыдвижение
7 Топарова Баян Самовыдвижение
8 Елешев Рамазан Нагымович Самовыдвижение