Іле аудандық мәслихаты депутаттарының азаматтарды жеке мәселелері бойынша қабылдау

КЕСТЕСІ

№ р/н Ауылдық округтің /кенттің атауы   Депутаттың

Т.А.Ә.

Азаматтарды жеке мәселелермен қабылдау уақыты  мен күні Қабылдау орны Ауылдық/кент округ әкімдіктерінің,  депутаттардың/ көмекшілердің байланыс телефондары
1.  

 

 

 

 

Ащыбұлақ а/о

 

Алғазиев Бақытбек Ақылбекұлы әр айдың бірінші және үшінші дүйсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

Ащыбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, М.Түймебаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 68,

депутат бөлмесі

8 (72776) 71-5-84

8 777 777 27 43 депутаттың көмекшісі Жеңіс

2. Даниярова Дүрия Ратбекқызы әр айдың екінші және төртінші жұмасы

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

Ащыбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, М.Түймебаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 68,

депутат бөлмесі

8 (72776) 71-5-84

8 707 833 21 08

3. Рымжанов Бахтияр Талгатұлы әр айдың бірінші және үшінші сәрсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

Ащыбұлақ ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, М.Түймебаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 68,

депутат бөлмесі

8 (72776) 71-5-84

8 747 616 55 43

4.  

 

 

 

 

 

 

 

Байсерке а/о

 

Жарқынбеков  Сұлтан Данашұлы әр айдың үшінші сейсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

 

Байсерке ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, 68, кіші акт залы

8 (72752) 70-6-66

8 747 804 90 56

әр айдың үшінші сәрсенбісі

сағат 10:00-ден 12:00 дейін

 

№ 46 ОМ ғимараты,

Ынтымақ ауылы, Әл-Фараби көшесі, 2а/1

5. Иманбеков Айдын Мақпырұлы әр айдың бірінші жұмасы

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

Байсерке ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, 68, кіші акт залы

8 (72752) 70-6-66

8 771 800 17 71

әр айдың төртінші жұмасы

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

№ 46 ОМ ғимараты,

Ынтымақ ауылы, Әл-Фараби көшесі, 2а/1

6. Омарова Маржан Ернарқызы әр айдың бірінші және үшінші бейсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

Байсерке ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, 68, кіші акт залы

8 (72752) 70-6-66

8 771 400 33 85

7. Хозадияс Жансұлтан Жанболатұлы әр айдың екінші және төртінші сәрсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

Байсерке ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, 68, кіші акт залы

8 (72752) 70-6-66

8 776 667 11 55 депутаттың көмекшісі Ақтөре

8.  

 

 

Жетіген а/о

 

Абилова              Роза

Михаил кизи

әр айдың екінші және төртінші сәрсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

Жетіген ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Жетіген ауылы,

Құдайбергенов көшесі 2 а, 1- этаж

8 (72752) 50-5-98

8 777 221 82 79

9. Котелевский Денис Игоревич әр айдың бірінші және үшінші бейсенбісі

сағат 10:00-ден 12:00 дейін

Жетіген ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Жетіген ауылы,

Құдайбергенов көшесі 2 а, 1- этаж

8 (72752) 50-5-98

8 707 324 10 15

10.  

 

 

 

Казцик а/о

 

Кузиев Динмухамед Дильмуратович әр айдың бірінші бейсенбісі

сағат 14:00-ден 16:00 дейін

Казцик ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Қазцик ауылы, Атымтай Қисанов көшесі,1е, депутат бөлмесі

8 (72752) 41-2-42

8 707 705 18 28 депутаттың көмекшісі Әміржан

әр айдың төртінші сейсенбісі

сағат 14:00-ден 16:00 дейін

«БЕНТ» Фирмасы» ЖШС-ің ғимараты, Казцик ауылы, Бережинский көшесі, 40 8 (727) 341 04 85

 

11. Сержанов Бауыржан Сержанұлы әр айдың екінші және үшінші бейсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

Казцик ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Қазцик ауылы, Атымтай Қисанов көшесі,1е, депутат бөлмесі

8 (72752) 41-2-42

8 708 971 44 11

депутаттың көмекшісі Архат

12.  

 

 

Қараой а/о

 

Талюс Валентина Ионасовна

 

әр айдың екінші және төртінші жұмасы

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

Қараой  ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Қараой ауылы, Тың дала көшесі, 9, депутат бөлмесі

8 (72752) 48-3-30

8 705 277 06 34

13. Худайбердиев Адилжан Махпиржанович

 

әр айдың бірінші және үшінші жұмасы

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

Қараой  ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Қараой ауылы, Тың дала көшесі, 9, депутат бөлмесі

8 (72752) 48-3-30

8 708 516 88 71

14.  

Күрті а/о

Дәулетов Сыдық Әбуұлы әр айдың екінші және төртінші бейсенбісі

сағат 15.00-17.00

Күрті ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, Ақши ауылы, Қонаев көшесі, 29, депутат бөлмесі 8(72757) 2-41-72

8 701 777 91 20

15.  

 

Междуреченск а/о

Омаров

Төлеген  Әнуарбекұлы

әр айдың бірінші және үшінші бейсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

Мәдениет үйінің ғимараты, Междуреченск ауылы,

Достық көшесі, 10, депутат бөлмесі

8 (72752) 46-3-34

8 701 756 96 07

 

16. Тұрсынғалиев Жандос Тұрсынғалиұлы әр айдың екінші және төртінші бейсенбісі

сағат 15.00-17.00

Мәдениет үйінің ғимараты, Междуреченск ауылы,

Достық көшесі, 10, депутат бөлмесі

 

8 (72752) 46-3-34

8 775 623 75 97

17. Боралдай кенті

 

Абдрахманов Мұрат Құрылтайұлы әр айдың екінші және төртінші сәрсенбісі

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

Боралдай кенті әкімі аппаратының ғимараты, Московский көшесі, 2А, депутат бөлмесі 8 (72752) 3-05-84

8 707 206 30 00

18. Сатибаев

Алмасбек Қожабекұлы

әр айдың бірінші сәрсенбісі және үшінші жұмасы

сағат 15.00-17.00

Боралдай кенті әкімі аппаратының ғимараты, Московский көшесі, 2А, депутат бөлмесі 8 (72752) 3-05-84

8 778 110 52 82

 

19. Потапова Елена Геннадьевна әр айдың бірінші дүйсенбісі сағат

11.00-13.00 және әр айдың үшінші дүйсенбісі

сағат 14.00-16.00

Боралдай кенті әкімі аппаратының ғимараты, Московский көшесі, 2А, депутат бөлмесі 8 (72752) 3-05-84

8 777 262 21 43 депутаттың көмекшісі Раушан

20. Чапай а/о Абдрахманов Айдар Рахымжанұлы әр айдың екінші және төртінші жұмасы

сағат 15:00-ден 17:00 дейін

 

Чапаев ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты,

Чапаев ауылы, 3 ықшам ауданы, 3, депутат бөлмесі

8 (72752) 77-7-20

8 702 966 44 44

21.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Энергетик а/о

 

Акжолтаева Гүлмира Есқалиқызы әр айдың екінші бейсенбісі сағат 15.00-17.00

 

«Алматы аймақтық балалар клиникалық ауруханасы» ШЖҚ МҚК, Өтеген батыр ауылы, «Қуат» ықшам ауданы, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі, 35, әкімшілік бөлімі, 1 қабат,

3 кабинет, депутат бөлмесі

8 (72752) 2-18-77

8 778 860 00 05

әр айдың үшінші бейсенбісі сағат 15.00-17.00

 

Энергетик ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, Өтеген батыр ауылы, Қапал батыр көшесі, 2,

депутат бөлмесі

22. Түймелиев Нұрлан Лесұлы

 

әр айдың бірінші дүйсенбісі

сағат 15.00-17.00

 

Энергетик ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, Өтеген батыр ауылы, Қапал батыр көшесі, 2,

депутат бөлмесі

8 (72752) 2-18-77

8 701 127 01 69

 

әр айдың үшінші дүйсенбісі

сағат 15.00-17.00

«Гүлдер» кафесінің ғимараты,

Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі, 10

23. Ысқақ Бауыржан Ербозымұлы әр айдың екінші және төртінші сәрсенбісі

сағат 15.00-17.00

Энергетик ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, Өтеген батыр ауылы, Қапал батыр көшесі, 2,

депутат бөлмесі

8 (72752) 2-18-77

8 701 744 26 61

24. Cержанов Нұржан Нұрмашұлы әр айдың екінші және төртінші сейсенбісі

сағат 15.00-17.00

Энергетик ауылдық округі әкімі аппаратының ғимараты, Өтеген батыр ауылы, Қапал батыр көшесі, 2,

депутат бөлмесі

8 (72752) 2-18-77

8 775 286 43 77